POWIEDZ MI, CO CIĘ BOLI
POWIEM CI, DLACZEGO

(wydanie II poszerzone)

Wbrew pozorom, ból, choroby, urazy nie zdarzają się przypadkowo. Czasem nam się zdaje, że znamy bezpośrednią przyczynę dolegliwości: „popchnął mnie, upadłem i stłukłem kolano”, albo: „źle stanęłam i skręciłam kostkę” lub też: „całe życie palił jak smok, to i się dorobił raka płuc”. Ale dlaczego akurat to kolano, ta kostka, w tym momencie? Dlaczego inny palacz nie „dorobi się” raka? Owszem, można widzieć w chorobie jedynie zwykły przypadek albo „karę boską”. Takie spojrzenie jest jednak dość powierzchowne, a przede wszystkim mocno ograniczające. Zwalnia z głębszej refleksji i nie daje możliwości przekucia problemu zdrowotnego w konstruktywne doświadczenie, pozwalające nam dojrzewać, wzrastać duchowo. Zwalnia również z odpowiedzialności za swoje zdrowie i życie, przerzucając ją na personel medyczny i leki.

A gdyby choroba miała sens?

Nasze ciało mówi do nas ( a czasem wręcz krzyczy), przekazując informacje płynące z głębi naszej duszy. O czym mówi Wasze ciało? Zajrzyjcie do książki, żeby się dowiedzieć!

*  kupując książkę wspierasz PAH , 1 książka = 100l wody dla Afryki

Drugie, poszerzone wydanie książki już w przedsprzedaży z darmową dostawą. Wysyłka pierwszych egzemplarzy II wydania ruszy po 5 sierpnia.

O KSIĄŻCE

Według medycyny wschodniej, u podstaw każdej choroby leżą zaburzenia energetyczne. Świadczą one o przeszkodach w naszej samorealizacji. W „Powiedz mi, co cię boli, powiem ci dlaczego” Michel Odoul, wprowadza nas w podstawy filozofii i medycyny Wschodu i tworzy swego rodzaju symboliczną mapę naszego ciała, wpisaną w holistyczną wizję świata i człowieka. Dostarcza nam tym sposobem narzędzie do lepszego zrozumienia płynących z naszego ciała komunikatów.

Książka ta pozwoli nam zrozumieć głębszy sens tego, co nam się przydarza, popatrzeć inaczej na swoje życie i wziąć za nie odpowiedzialność, nie czując się ani winnym, ani ofiarą. Bowiem, jak mówi Dalajlama, nie ma ludzi urodzonych pod złą gwiazdą, są tylko ludzie nieumiejący odczytywać nieba. W oparciu o swe wieloletnie doświadczenie terapeuty, Michel Odoul przekazuje nam w tej książce oryginalne spojrzenie na związek ciała, umysłu i duszy, a jednocześnie uczy nas zaufania do życia.

*  kupując książkę wspierasz PAH , 1 książka = 100l wody dla Afryki

0